Czy to Twoja firma?

PRESCAN KACPER KĘDZIERSKI praca

Zawiercie
produkcja opakowań z tworzyw sztucznych
PRESCAN KACPER KĘDZIERSKI najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
badania i rozwój

Oferty pracy PRESCAN KACPER KĘDZIERSKI

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PRESCAN KACPER KĘDZIERSKI

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca PRESCAN KACPER KĘDZIERSKI - oferty archiwalne

  • Kontrola jakości

    PRESCAN KACPER KĘDZIERSKI
    • Zawiercie
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Kontrola jakości wyrobów gotowych, opracowywanie raportów z kontroli badań i pomiarów. Prowadzenie dokumentacji dot. zarządzania jakością, rozpatrywanie reklamacji. Nadzór nad pracownikami produkcji. Trzy zmiany w godz: 6-14, 14-22, 22-6

      Wymagania

      • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie zawodowe na wskazanym stanowisku.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 2 800 - 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Zawierciu