ANRO FIRMA POLIGRAFICZNO-HANDLOWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Działalnośc przeważająca: Pozostałe drukowanie
ANRO FIRMA POLIGRAFICZNO-HANDLOWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło praca fizyczna

Oferty pracy ANRO FIRMA POLIGRAFICZNO-HANDLOWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ANRO FIRMA POLIGRAFICZNO-HANDLOWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

ANRO FIRMA POLIGRAFICZNO-HANDLOWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca ANRO FIRMA POLIGRAFICZNO-HANDLOWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Portier

    • Zawiercie
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Monitorowanie powierzonego mienia i obiektów zakładu poprzez obchód oraz obserwację za pomocą systemu monitoringu. Praca na trzy zmiany.
      Wymagane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Inne wymagania: Wymagane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: 3010,00 zł + godziny nocne
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Operator maszyny poligraficznej

    • Zawiercie

      1. Drukowanie techniką fleksograficzną na maszynach od 4 do 10 kolorów
      2. Odpowiedni dobór farb i kontrola jakości druku.
      Praca na dwie zmiany w godz. 06.00-14.00/14.00-22.00.
      Mile widziane osoby z orzeczonym stopniem niepełnosprawności

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Inne wymagania: Osoby chętne do pracy - pracodawca przyuczy do pracy na stanowisku. Mile widziane doświadczenie oraz mile widziana osoba z orzeczonym stopniem niepełnosprawności.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN

Pracodawcy w Zawierciu