Czy to Twoja firma?

MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W ZAWIERCIU praca

Zawiercie
pomoc społeczna bez zakwaterowania dla osób w podeszłym wieku i osób niepełnosprawnych
MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W ZAWIERCIU najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Pielęgniarka Zawiercie
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W ZAWIERCIU

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W ZAWIERCIU

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W ZAWIERCIU - oferty archiwalne

  • Pielęgniarka-opiekun

    MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W ZAWIERCIU
    • Zawiercie
    • umowa na zastępstwo
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Pielęgniarka/opiekun w Dziennym Domu Senior+ :
      wykonuje czynności opiekuńczo-pielęgnacyjne podopiecznych DDS+; udziela poradnictwa dot. zdrowotnego trybu życia;
      kontakt z placówkami służby zdrowia celem ustalenia terminów wizyt;
      przeprowadzenie rozmów motywujących;
      wskazanie form spędzania czasu wolnego;
      kontrolowanie stanu zdrowia, przyjmowania leków.
      Praca w godzinach: 7-15

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, kierunek: pielęgniarka, opiekun medyczny, średnie zawodowe, kierunek: pielęgniarka, opiekun medyczny

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Zawierciu