Czy to Twoja firma?

WILSKI MAREK F.H.U. WILMAR Marek Wilski praca

Zawiercie
sprzedaż hurtowa napojów alkoholowych
WILSKI MAREK F.H.U. WILMAR Marek Wilski najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy WILSKI MAREK F.H.U. WILMAR Marek Wilski

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca WILSKI MAREK F.H.U. WILMAR Marek Wilski

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

WILSKI MAREK F.H.U. WILMAR Marek Wilski poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca WILSKI MAREK F.H.U. WILMAR Marek Wilski - oferty archiwalne

  • Kierowca samochodu dostawczego

    WILSKI MAREK F.H.U. WILMAR Marek Wilski
    • Zawiercie
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Rozwożenie towaru do sklepów, sprawdzanie i układanie towaru na samochodzie.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak, zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Zawierciu