Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - PAWEŁ PROTASIEWICZ INSTALL CENTERE

działalność w zakresie specjalistycznego projektowania

Oferty pracy PAWEŁ PROTASIEWICZ INSTALL CENTERE

MONTER INSTALACJI SANITARNYCH

PAWEŁ PROTASIEWICZ INSTALL CENTERE
Monter umowa o pracę pełny etat
montaż instalacji sanitarnych: wod-kan, gazowych, wentylacyjnych. Praca na terenie powiatu i całego kraju.
od 2800 zł
UoP brutto/mies.
Zawiercie
01-04-2021
od 2800 zł

MAGAZYNIER/ZAOPATRZENIOWIEC

Magazynier umowa o pracę pełny etat
Prowadzenie magazynu, odbiór zamówionych materiałów z hurtowni, przygotowanie materiału do wydania na budowę, dowóz materiału na budowę.Praca w Zawierciu w ...
od 2800 zł
Zawiercie
25-03-2021
od 2800 zł

Archiwalne ogłoszenia

MONTER INSTALACJI I URZĄDZEŃ SANITARNYCH
Monter   |  umowa o pracę
Zawiercie
Szczegóły
Zakres obowiązków
-montaż instalacji i zapewnienie prawidłowego funkcjonowania instalacji grzewczych (centralnego ogrzewania) i wodno-kanalizacyjnych w budynkach mieszkalnych, biurowych i przemysłowych. Praca na terenie kraju zgodnie z wygranym przetargiem wg zleceń głównego inwestora/klienta. Zakwaterowanie, dojazdy do miejsca wykonywania pracy, wyżywienie-diety po stronie pracodawcy.
Wymagania
Wykształcenia:
podstawowe, brak
Inne wymagania:
wykształcenie podstawowe, mile widziane doświadczenie na wskazanym stanowisku
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
42-400 Zawiercie
Polska 14A

Pracodawcy z miasta Zawiercie