Czy to Twoja firma?

AKADEMIA MALUCHA MAGDALENA RODAK praca

Zawiercie
dzienna opieka nad dziećmi
AKADEMIA MALUCHA MAGDALENA RODAK najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy AKADEMIA MALUCHA MAGDALENA RODAK

Praca alert - powiadomienia

Praca AKADEMIA MALUCHA MAGDALENA RODAK

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

AKADEMIA MALUCHA MAGDALENA RODAK poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca AKADEMIA MALUCHA MAGDALENA RODAK - oferty archiwalne

  • Nauczyciel wychowania przedszkolnego

    AKADEMIA MALUCHA MAGDALENA RODAK
    • Zawiercie
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      prowadzenie grupy przedszkolnej, zatrudnienie na 3/4 etatu,praca w godz. 8-16

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: wychowanie przedszkolne,edukacja wczesnoszkolna

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 100 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Opiekun i wychowawca dziecięcy

    • Zawiercie
    • pełny etat

      Opieka nad dziećmi do lat 3 w zakresie edukacji, wychowania, zabawy, wypoczynku i higieny.
      Praca w godz. 08.00-16.00

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Inne wymagania: Dokumenty potwierdzające kwalifikacje do zajmowanego stanowiska

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN

Pracodawcy w Zawierciu