Czy to Twoja firma?

Centrum Inicjatyw Lokalnych praca

Zawiercie

Jesteśmy Centrum Inicjatyw Lokalnych Zawiercie, sercem społeczności, które bije nieprzerwanie od 2004 roku. Nasza misja to budowanie silnego społeczeństwa obywatelskiego, które stawia czoła wyzwaniom współczesności, takim jak wykluczenie społeczne i potrzeba ciągłego rozwoju zawodowego. Jesteśmy dumnymi strażnikami historii i tożsamości naszego miasta, której nie pozwalamy zaginąć w otchłani zapomnienia.

Nasza działalność koncentruje się na promowaniu inicjatyw społecznych, które przekuwają pasje i zaangażowanie mieszkańców w realne projekty. Wierzymy w moc edukacji i dlatego nieustannie pracujemy nad rozwojem kompetencji zawodowych naszych obywateli. To właśnie dzięki nim Zawiercie staje się miejscem, gdzie każdy może znaleźć swoje miejsce i sposób na samorealizację.

Jesteśmy otwarci na świat – nasze projekty ekologiczne i równościowe łączą młodzież z Polski, Ukrainy i Turcji, tworząc przestrzeń dla wymiany doświadczeń i budowania międzynarodowych mostów porozumienia. To dla nas nie tylko okazja do wspólnej nauki, ale i do pokazania, że różnorodność jest naszą największą siłą.

Zaangażowanie w lokalną społeczność to dla nas nie tylko praca, ale przede wszystkim pasja. Dzięki współpracy z partnerami biznesowymi i grantodawcami, jesteśmy w stanie realizować projekty, które realnie wpływają na życie mieszkańców. Od pozyskiwania środków, przez opracowywanie materiałów promocyjnych, aż po koordynowanie realizacji projektów – każdy etap naszej pracy jest krokiem ku lepszej przyszłości.

W Centrum Inicjatyw Lokalnych Zawiercie wierzymy, że każdy ma coś wyjątkowego do zaoferowania. Nasze drzwi są zawsze otwarte dla tych, którzy chcą się rozwijać, wpływać na zmiany i razem z nami tworzyć lepsze jutro. Zapraszamy do współtworzenia historii, która żyje nie tylko w przeszłości, ale jest pisana każdego dnia przez nas wszystkich.

Centrum Inicjatyw Lokalnych najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sztuka / rozrywka / kreacja / projektowanie prawo i administracja państwowa

Oferty pracy Centrum Inicjatyw Lokalnych

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Centrum Inicjatyw Lokalnych

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Centrum Inicjatyw Lokalnych

Siedziba główna

Centrum Inicjatyw Lokalnych poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
Centrum Inicjatyw Lokalnych
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Katowice
  2. Bydgoszcz
  3. Jastrzębie-Zdrój
  4. Kielce
  5. Kraków
  6. Łazy
  7. Myszków
  8. Sosnowiec
  9. Zawiercie

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Centrum Inicjatyw Lokalnych - oferty archiwalne

  • Pracownik biurowy

    • Zawiercie
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - redagowanie pism,
      - pomoc w organizacji eventów, wysyłce materiałów promocyjnych,
      - udział w obiegu dokumentów,
      - kontakt z klientami i interesantami organizacji,
      - wyszukiwanie informacji w internecie,
      -praca w godz. 8:00 - 15:00

      Wymagania

      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B, obsługa pakietu MS Office
      • Inne wymagania: Mile widziane wykształcenie wyższe, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, wymagana umiejętność redagowania pism, dobra organizacja pracy, znajomość pakietu MS Office, prawo jazdy kat B, mile widziana znajomość j. angielskiego i/lub innych języków obcych. Warunkiem koniecznym do wzięcia udziału w procesie rekrutacji jest posiadanie orzeczenia o niepełnosprawności. Pracodawca informuje, iż skontaktuje się z wybranymi kandydatami

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 100 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Specjalista ds. projektów

    • Zawiercie

      -udział w procesie przygotowania projektu,
      - wparcie w planowaniu i realizacji projektu,
      -archiwizacja dokumentacji,
      -rejestracja i koordynacja obiegu dokumentów,
      -udział w procesie przygotowania dokumentów,
      -praca w godz. 8:00 15:00

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Uprawnienia: obsługa pakietu MS Office
      • Inne wymagania: Wykształcenie wyższe, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, bardzo dobre umiejętności tworzenia tekstu i umiejętności analityczne, wysoki poziom umiejętności organizacyjnych, znajomość pakietu MS Office, mile widziana znajomość j. angielskiego i/lub innych języków obcych. Warunkiem koniecznym do wzięcia udziału w procesie rekrutacji jest posiadanie orzeczenia o niepełnosprawności. Pracodawca informuje, iż skontaktuje się z wybranymi kandydatami

      Oferujemy

  • Specjalista do spraw organizacji staży

    • Czechy

      utrzymywanie kontaktu telefonicznego i osobistego z uczniami oraz nauczycielami (głównie z Polski) znajdującymi się na terenie czeskiej Ostrawy, obsługa logistyczna przebywających w Czechach grup uczniów (zakup biletów na komunikację miejską itp.), pozyskiwanie partnerów (firm stażowych) na terenie Ostrawy, wykonywanie zleconych zadań.
      Zadaniowy system pracy.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN

Pracodawcy w Zawierciu