Czy to Twoja firma?

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE EWA PROKOP praca

Zawiercie
transport drogowy towarów
PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE EWA PROKOP najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kierowca Zawiercie
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE EWA PROKOP

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE EWA PROKOP

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE EWA PROKOP - oferty archiwalne

  • Kierowca kat c+e

    PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE EWA PROKOP
    • Zawiercie
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      transport drogowy towarów na terenie kraju,

      Wymagania

      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat.CE, Karta kierowcy
      • Inne wymagania: wykształcenie zawodowe, prawo jazdy kat. C+E, karta kierowcy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 4 000 - 5 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Zawierciu