Czy to Twoja firma?

RW Firma Remontowo-Budowlana Rafał Pytlarz praca

Zawiercie
RW Firma Remontowo-Budowlana Rafał Pytlarz najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Budowlaniec Zawiercie
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy RW Firma Remontowo-Budowlana Rafał Pytlarz

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca RW Firma Remontowo-Budowlana Rafał Pytlarz

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca RW Firma Remontowo-Budowlana Rafał Pytlarz - oferty archiwalne

  • Pracownik budowlany

    RW Firma Remontowo-Budowlana Rafał Pytlarz
    • Bytom
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      prace ogólnobudowlane: murowanie. szpachlowane, malowanie, tynkowanie, itp.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: p punktualność, chęci do pracy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie ze stawką godzinową do ustalenia wg. posiadanych umiejętności i kwalifikacji, miejsce

Pracodawcy w Zawierciu