OTELO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

OTELO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy OTELO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca OTELO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Dane firmowe i kontaktowe - OTELO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Pełna nazwa
Adres rejestrowy
Górnośląska 6 42-400 Zawiercie
NIP
7971820442
REGON
672878245
KRS
0000118738
Forma prawna
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
08.07.2002
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Przetwórstwo przemysłowe

  • 28.24.Z Produkcja narzędzi ręcznych mechanicznych

Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle

  • 46.14.Z Działalność agentów zajmujących się sprzedażą maszyn, urządzeń przemysłowych, statków i samolotów
  • 46.74.Z Sprzedaż hurtowa wyrobów metalowych oraz sprzętu i dodatkowego wyposażenia hydraulicznego i grzejnego
  • 47.52.Z Sprzedaż detaliczna drobnych wyrobów metalowych, farb i szkła prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach

Transport i gospodarka magazynowa

  • 52.10.B Magazynowanie i przechowywanie pozostałych towarów

Działalność profesjonalna, naukowa i techniczna

  • 70.22.Z Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania
  • 74.90.Z Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Praca OTELO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Doradca techniczno-handlowy

    • Zawiercie
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Przygotowywanie ofert i negocjacje handlowe, doradztwo techniczne w zakresie doboru narządzi, pozyskiwanie nowych klientów. Praca na jedną zmianę w godz. 08.00-16.00.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, kierunek: preferowane techniczne
      • Inne wymagania: wykształcenie średnie preferowane techniczne, znajomość MS Office, ogólna znajomość w zakresie obróbki metalu i drewna, mile widziane doświadczenie na stanowisku doradcy technicznego lub operatora CNC, mile widziany język angielski

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 965 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Zawierciu