Czy to Twoja firma?

ANDRZEJ LEŚNIEWSKI Firma Handlowa LEAN praca

Zawiercie
ANDRZEJ LEŚNIEWSKI Firma Handlowa LEAN najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Magazynier Zawiercie
- w kategoriach zawodowych:
magazyn

Oferty pracy ANDRZEJ LEŚNIEWSKI Firma Handlowa LEAN

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ANDRZEJ LEŚNIEWSKI Firma Handlowa LEAN

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca ANDRZEJ LEŚNIEWSKI Firma Handlowa LEAN - oferty archiwalne

  • Magazynier

    ANDRZEJ LEŚNIEWSKI Firma Handlowa LEAN
    • Zawiercie
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - przyjmowanie towaru podczas dostaw,
      - kompletowanie zamówień,
      - pakowanie paczek zgodnie z zamówieniami,
      - załadunek towaru na samochód,
      - układanie towaru na półkach,
      - współpraca z klientami i dostawcami
      - monitorowanie prac magazynu
      - praca na jedną zmianę w godz. 8-16

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: w związku z charakterem wykonywanej pracy wymagana jest tężyzna fizyczna, doświadczenie na wskazanym stanowisku min. 2 miesiące

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • Zawiercie

      - przyjmowanie/wydawanie towaru,
      - układanie towaru na magazynie,
      - pakowanie towarów dla klientów,
      - utrzymanie porządku na magazynie,
      - zabezpieczenie towaru przed zniszczeniem
      - praca w godz. 8-16

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: Wykształcenie zawodowe, doświadczenie na wskazanym stanowisku min. 3 mce, ze względu na ciężar i gabaryty niektórych towarów wymagana tężyzna fizyczna

      Oferujemy

Pracodawcy w Zawierciu