SPOŁECZNA GRUPA MEDIALNA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

SPOŁECZNA GRUPA MEDIALNA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
media / pr / reklama / marketing medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy SPOŁECZNA GRUPA MEDIALNA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Praca alert - powiadomienia

Praca SPOŁECZNA GRUPA MEDIALNA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

SPOŁECZNA GRUPA MEDIALNA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca SPOŁECZNA GRUPA MEDIALNA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Dziennikarz

    • Zawiercie
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - zbieranie i przekazywanie informacji i wiadomości o faktach, wydarzeniach, poglądach i opiniach interesujących opinię publiczną;
      - opracowywanie, selekcja i redagowanie tekstów;
      - utrzymywanie kontaktu z instytucjami życia społeczno-politycznego, gospodarczego i kulturalnego;
      - przeprowadzanie rozmów i wywiadów i opracowywanie ich w formie gotowej do publikacji.

      Wymagania

      • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie w zawodzie, umiejętnośc pisania (znajomosc poprawcej polszczyzny), obsługa komputera

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 2 800 - 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Zawierciu