Twoje wsparcie w rekrutacji

CMC POLAND SP. Z O.O.

DUALNY SYSTEM KSZTAŁCENIA

CMC Poland czynnie angażuje się w proces kształcenia przyszłego pokolenia pracowników, które wkroczy na rynek pracy.

  • Współpracujemy z lokalnymi technikami w ramach dualnego systemu kształcenia, organizując w roku szkolnym dla uczniów zajęcia praktyczne i praktyki zawodowe na naszych wydziałach produkcyjnych oraz w obszarze logistyki;
  • Współpracujemy z Politechniką Śląską z Wydziałem Technologicznym Mechanicznym. W ramach tej współpracy, studenci studiów dualnych odbywają u nas praktyki zawodowe, dzieląc rok akademicki między zajęcia teoretyczne na uczelni a praktyczną naukę i zdobywanie doświadczenia w firmie przemysłowej w relacji 50/50.
  • Przy współpracy z CMC i zaangażowaniu w studia naszych pracowników, Politechnika Częstochowska w roku akademickim 2018/2019 otworzyła kierunek Metalurgia na wydziale Inżynierii Produkcji i Technologii Materiałów.
  • CMC sponsoruje stypendia dla uczniów i studentów kształcących się w systemie dualnym w naszej firmie.
  • Współpracujemy również z Politechniką Częstochowską i AGH w Krakowie. Wielu studentów realizuje u nas praktyki wakacyjne. Uczniom i studentom zapewniamy zaangażowanie i wsparcie specjalistycznej kadry, która przekazuje wiedzę i wieloletnie doświadczenie w trakcie praktyk zawodowych czy stażu przemysłowego; stwarzamy możliwość poznania produkcji stali i zaznajomienia się z procesami jakie temu towarzyszą.

 

My Zawodowcy: Inwestuja-w-przyszlość-czyli-jak-CMC-Poland-wspiera-rozwoj-dualnego-systemu-ksztalcenia

 

CMC Poland Sp. z o.o.
ul. Piłsudskiego 82,
42-400 Zawiercie