Czy to Twoja firma?

INWEST-HOTEL SP. Z O.O. praca

Zawiercie
hotel i podobne obiekty zakwaterowania
INWEST-HOTEL SP. Z O.O. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kelner Zawiercie
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy INWEST-HOTEL SP. Z O.O.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca INWEST-HOTEL SP. Z O.O.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca INWEST-HOTEL SP. Z O.O. - oferty archiwalne

  • Kelner/kelnerka

    INWEST-HOTEL SP. Z O.O.
    • Zawiercie
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      przygotowanie sali konsumpcyjnej do obsługi kelnerskiej : polerowanie sztućców, szkła, porcelany oraz naczyń do wydawania potraw i napojów, nakrywanie stołów z uwzględnieniem pory dnia i składanego zamówienia. Doradzanie konsumentowi odpowiedniego asortymentu potraw i napojów w zależności od wymagań specyfiki kuchni, przyjmowanie i rejestrowanie zamówień, pobieranie potraw i napojów. Praca na trzy zmiany w godz. 7-15, 12-20, 14-22

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Inne wymagania: wykształcenie średnie, mile widziane doświadczenie na wskazanym stanowisku, podstawowa znajomość języka angielskiego

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 137,9 - 4 129,95 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Zawierciu