MSTEL-Przewóz Osób MIŁOSZ STELEŻUK

MSTEL-Przewóz Osób MIŁOSZ STELEŻUK najczęściej poszukuje kandydatów
na stanowiskach:
Mechanik Zawidów
w kategoriach zawodowych:
motoryzacja

Oferty pracy MSTEL-Przewóz Osób MIŁOSZ STELEŻUK

Praca alert - powiadomienia

Praca MSTEL-Przewóz Osób MIŁOSZ STELEŻUK

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Lakiernik

    Humanus Personalservice GmbH
    • Niemcy
    • umowa o pracę
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • 12 000-15 000 zł / mies.
    Polecana Popularna
    Dodana
  • Lakiernik samochodowy od 2.650 € + 1.000 € PREMIA

    Schmitz Solutions GmbH
    • Niemcy
    Polecana
    Dodana
  • Blacharz

    • Niemcy
    • 12 000-16 000 zł / mies.
    Dodana

Praca MSTEL-Przewóz Osób MIŁOSZ STELEŻUK - oferty archiwalne

  • ELEKTRYK-AUTOMATYK/ELEKTROMECHANIK

    • Kętrzyn
    • Opis stanowiska pracy

      Numer oferty: StPr/23/0354

      Obowiązki:

      •utrzymanie w sprawności maszyn i urządzeń zakładu
      •usuwanie awarii, dokonywanie przeglądów i konserwacji maszyn
      •instalacja nowych maszyn i urządzeń
      •prowadzenie niezbędnej dokumentacji
      •współpraca z innymi działami

      Wymagania:

      Wymagania konieczne:

      Języki:

      • angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

      Umiejętności i uprawnienia:

      • Dozór nad eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV
      • obsługa komputera MS Ofice

      Wykształcenie:

      • średnie zawodowe

      Pozostałe wymagania:

      • [Umiejętność 2] : •umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną (czytanie schematów elektrycznych)[Umiejętność 1] : •znajomość zagadnień automatyki przemysłowej (sterowniki PLC, czujniki, itp.)

      Miejsce pracy: Bolesława Chrobrego 8, 11-400 Kętrzyn, powiat: kętrzyński, woj: warmińsko-mazurskie

      Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

      Wymagane dokumenty: Brak danych.

      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

      Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

      Prezentacja firmy

      źródło oferty: CBOP

      Dodatkowe informacje

      Ostatnia aktualizacja: 30/08/2023 Wymiar etatu: Pełny etat Rodzaj umowy: Na czas określony Liczba wakatów: 1 Min. doświadczenie: Bez doświadczenia Min. wykształcenie: Bez wykształcenia Branża / kategoria: Praca Elektronika / Telekomunikacja

Pracodawcy w Zawidowie