Czy to Twoja firma?

KAPICA sp. z o.o. sp.k. praca

Zawadzkie

Jesteśmy Kapica, dumny przedstawiciel branży stolarskiej z ponad dziewięćdziesięcioletnim doświadczeniem. Nasza historia sięga 1928 roku, kiedy to nasze zaangażowanie w rzemiosło i precyzję w każdym szczególe zapoczątkowało podróż, która przekształciła nas z małego warsztatu w jednego z czołowych europejskich producentów stolarki okiennej i drzwiowej.

Specjalizujemy się w tworzeniu okien PVC i aluminiowych, systemów przesuwnych oraz drzwi wejściowych, a nasz model okna Exclusive to kwintesencja naszej filozofii: jakość, nie „jakoś”. Każde okno i drzwi, które opuszczają naszą fabrykę, są świadectwem naszej dbałości o detale i szacunku do rzemiosła, które pielęgnujemy od pokoleń.

W Kapica wierzymy, że spełnianie potrzeb klientów to fundament naszego sukcesu. Dlatego stosujemy zaawansowane technologie, aby nasze produkty nie tylko spełniały, ale i przewyższały standardy prawne budowlane. Nasze okno Exclusive to symbol najwyższej jakości, który wyznacza standardy w branży.

Jako firma z silną pozycją na rynku europejskim, jesteśmy dumni z naszego nowoczesnego parku maszynowego, który pozwala nam na produkcję około 10 000 okien miesięcznie. Nasze innowacje i bogate doświadczenie prezentujemy na targach branżowych, gdzie dzielimy się naszą pasją i wiedzą z innymi.

Nasze 90 lat doświadczenia to nie tylko liczby, ale przede wszystkim ludzie, tradycja i ciągłe dążenie do doskonałości. Zapraszamy Cię do poznania Kapica – firmy, która łączy w sobie rzemiosło z nowoczesnością, aby tworzyć produkty, które są nie tylko częścią domu, ale i jego sercem.

KAPICA Sp. zo.o. sp.k. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
magazyn sprzedaż / zakupy it (informatyka) administracja biurowa / praca biurowa media / pr / reklama / marketing

Oferty pracy KAPICA Sp. zo.o. sp.k.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca KAPICA Sp. zo.o. sp.k.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa KAPICA Sp. zo.o. sp.k.

Siedziba główna

KAPICA Sp. zo.o. sp.k. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
KAPICA Sp. zo.o. sp.k.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Gliwice
  2. Gorzów Wielkopolski
  3. Katowice
  4. Rybnik

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca KAPICA Sp. zo.o. sp.k. - oferty archiwalne

  • Pracownik ds. ciągłego doskonalenia pracowników i procesów.

    • Zawadzkie
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      praca głównie w środowisku Excel
      inicjowanie, wdrażanie oraz utrzymywanie narzędzi i metod doskonalenia procesów rozwój i wsparcie pracowników w zakresie Ciągłego Doskonalenia
      uczestniczenie w działaniach optymalizujących procesy
      wprowadzenie rozwiązań optymalizujących procesy i standaryzujących pracę, prowadzących do poprawy bezpieczeństwa i warunków pracy oraz eliminacji marnotrawstwa, wsparcie realizowanych projektów

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Uprawnienia: obsługa oprogramowania Excel
      • Inne wymagania: znajomość metod i zasad kodowania (HTML, PHP, JS), znajomość narzędzi Lean Management

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 400 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pracownik magazynu

    • Zawadzkie

      przyjmowanie i wydawanie towaru, weryfikowanie zgodności przyjmowanego towaru z zamówieniami, obsługa maszyn, zapewnienie ciągłości produkcji, dbałość o najwyższą jakość produkowanych wyrobów, przestrzeganie instrukcji stanowiskowych

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Uprawnienia: ogólna znajomość gospodarki magazynu, samodzielność, skrupulatność, dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 800 PLN
  • Pracownik ds.załadunku i rozładunku towaru

    • Zawadzkie

      załadunek i rozładunek towaru, weryfikowanie zgodności przyjmowanego i wydawanego towaru z zamówieniami, dbałość o najwyższą jakość produkowanych wyrobów, przestrzeganie instrukcji stanowiskowych

      Wymagania

      • Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą , samodzielność, umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja czasu pracy

      Oferujemy

Pracodawcy w Zawadzkiem