Czy to Twoja firma?

ZAKŁAD OPIEKUŃCZO-LECZNICZY IM.HANNY CHRZANOWSKIEJ W ZATORZE praca

Zator
opieka nad chorymi , szpitalnictwo
ZAKŁAD OPIEKUŃCZO-LECZNICZY IM.HANNY CHRZANOWSKIEJ W ZATORZE najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy ZAKŁAD OPIEKUŃCZO-LECZNICZY IM.HANNY CHRZANOWSKIEJ W ZATORZE

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ZAKŁAD OPIEKUŃCZO-LECZNICZY IM.HANNY CHRZANOWSKIEJ W ZATORZE

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

ZAKŁAD OPIEKUŃCZO-LECZNICZY IM.HANNY CHRZANOWSKIEJ W ZATORZE poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca ZAKŁAD OPIEKUŃCZO-LECZNICZY IM.HANNY CHRZANOWSKIEJ W ZATORZE - oferty archiwalne

  • Logopeda

    ZAKŁAD OPIEKUŃCZO-LECZNICZY IM.HANNY CHRZANOWSKIEJ W ZATORZE
    • Zator
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Diagnozowanie pacjenta, koncentrując się na zachowanych funkcjach językowych i poznawczych, planowanie terapii, której głównymi celami są: odbudowa funkcji poznawczych, odbudowa funkcji językowych i komunikacyjnych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Inne wymagania: wykształcenie wyższe, zatrudnienie w ramach umowy zlecenie, stawka godzinowa oraz liczba godzin pracy do uzgodnienia

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 35 PLN
      • Opis wynagrodzenia: od 35 zł/h

Pracodawcy w Zatorze