Czy to Twoja firma?

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNE D. K. LAMIN SPÓŁKA JAWNA DANILUK, KIERSNOWSKI praca

Zaścianki
produkcja opakowań foliowych
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNE D. K. LAMIN SPÓŁKA JAWNA DANILUK, KIERSNOWSKI najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Dozorca Zaścianki
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNE D. K. LAMIN SPÓŁKA JAWNA DANILUK, KIERSNOWSKI

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNE D. K. LAMIN SPÓŁKA JAWNA DANILUK, KIERSNOWSKI

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNE D. K. LAMIN SPÓŁKA JAWNA DANILUK, KIERSNOWSKI - oferty archiwalne

  • Dozorca

    PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNE D. K. LAMIN SPÓŁKA JAWNA DANILUK, KIERSNOWSKI
    • Zaścianki
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      pilnowanie mienia firmy, obchody, prowadzenie ewidencji wejść i wyjść w firmie, utrzymanie porządku na terenie firmy, odśnieżanie

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Zaściankach