Czy to Twoja firma?

Zespół Szkół Budowlanych Żary praca

Żary
Zespól Szkół Budowlanych
Zespół Szkół Budowlanych Żary najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa medycyna / farmacja / zdrowie praca fizyczna edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy Zespół Szkół Budowlanych Żary

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Zespół Szkół Budowlanych Żary

Zespół Szkół Budowlanych Żary poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Zespół Szkół Budowlanych Żary - oferty archiwalne

  • Nauczyciel przedmiotów zawodowych

    Zespół Szkół Budowlanych Żary
    • Żary
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Praca na stanowisku nauczyciela praktycznej nauki zawodu i teoretycznych przedmiotów zawodowych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: budownictwo, specjalizacja: odnawialne źródła energii, hydrauliki lub elektryki
      • Inne wymagania: Wykształcenie wyższe (budownictwo/odnawialne źródła energii, hydrauliki lub elektryki), wskazane uprawnienia.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 079 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Praca w godzinach 8:00-15:00. Wynagrodzenie według tabeli wynagrodzeń nauczycieli - karta nauczycie
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Żarach