Czy to Twoja firma?

Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi w Żarach praca

Żary
Szkolnictwo
Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi w Żarach najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Nauczyciel Żary
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi w Żarach

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi w Żarach

Praca Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi w Żarach - oferty archiwalne

  • Nauczyciel - psycholog

    Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi w Żarach
    • Żary
    • umowa na zastępstwo
    • pełny etat
    • 2 949 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Pomoc psychologiczna dzieciom (uczniom szkoły podstawowej) z problemami emocjonalnymi, zapobieganie tym problemom, wspieranie w tym zakresie rodziców i nauczycieli.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Inne wymagania: Wykształcenie wyższe (psycholog z przygotowaniem pedagogicznym).

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 949 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Praca w godzinach od 08:00 do 12:30. Umowa o pracę w zastępstwie, wynagrodzenie według stawek określ
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Żarach