Czy to Twoja firma?

SZPITAL NA WYSPIE Sp. zo.o. praca

Żary
Szpital
SZPITAL NA WYSPIE Sp. zo.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy SZPITAL NA WYSPIE Sp. zo.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SZPITAL NA WYSPIE Sp. zo.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca SZPITAL NA WYSPIE Sp. zo.o. - oferty archiwalne

  • Sprzątaczka

    SZPITAL NA WYSPIE Sp. zo.o.
    • Żary
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Sprzątanie pomieszczeń w oddziale szpitalnym, mycie okien, sprzątanie korytarzy.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, podstawowe
      • Inne wymagania: Wykształcenie minimum podstawowe.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Praca w godzinach 07:00-15:00 lub 07:00-19:00.
  • Pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)

    • Lubsko

      sprzątanie pomieszczeń, mycie okien, mycie korytarzy

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, zasadnicze zawodowe

      Oferujemy

      • Opis wynagrodzenia: praca od 7 do 15

Pracodawcy w Żarach