Czy to Twoja firma?

BRIDGESTONE DIVERSIFIED PRODUCTS POLAND sp. z o.o. praca

Żarów

Jesteśmy Bridgestone Diversified Products Poland, innowacyjnym liderem w branży artykułów gumowych, który od lat dostarcza produkty najwyższej jakości. Nasza siedziba znajduje się w malowniczym Żarowie, w sercu województwa dolnośląskiego, gdzie codziennie pracujemy nad tym, aby nasze opony do samochodów osobowych, SUV-ów, motocykli i samochodów dostawczych były synonimem bezpieczeństwa i wydajności.

Jesteśmy dumni z naszych flagowych produktów, takich jak opona BRIDGESTONE TURANZA ALL SEASON 6, która zapewnia doskonałą przyczepność i komfort jazdy w każdych warunkach pogodowych, oraz opona motocyklowa Bridgestone Battlax Hypersport S23, która jest gwarancją stabilności i dopuszczalnej prędkości nawet dla najbardziej wymagających motocyklistów.

Nasze zaangażowanie w innowacje pozwala nam wykorzystywać najnowsze technologie, dzięki czemu nasze opony są nie tylko niezawodne, ale także przyczyniają się do poprawy doświadczeń kierowców na drogach na całym świecie. Jako globalny partner olimpijski i paraolimpijski, rozumiemy wagę precyzji i dążenia do doskonałości, co odzwierciedla się w każdym aspekcie naszej działalności.

Chociaż nie możemy podzielić się wszystkimi detalami naszej historii czy misji, to nasze codzienne działania są odzwierciedleniem głęboko zakorzenionych wartości, które kształtują naszą firmę. W Bridgestone Diversified Products Poland, każdy produkt i każda inicjatywa są krokami na drodze do tworzenia bezpieczniejszej i bardziej zrównoważonej przyszłości dla naszych klientów i społeczności, w których działamy.

Zapraszamy do poznania naszych produktów i dołączenia do grona zadowolonych użytkowników, którzy na co dzień doświadczają jakości i innowacyjności, jaką oferuje Bridgestone. Razem zmierzamy naprzód, nieustannie rozwijając się i dostosowując do zmieniającego się świata, aby zapewnić, że każda podróż jest bezpieczna i przyjemna.

BRIDGESTONE DIVERSIFIED PRODUCTS POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy produkcja / przemysł administracja biurowa / praca biurowa logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy BRIDGESTONE DIVERSIFIED PRODUCTS POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BRIDGESTONE DIVERSIFIED PRODUCTS POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa BRIDGESTONE DIVERSIFIED PRODUCTS POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna w Żarowie

BRIDGESTONE DIVERSIFIED PRODUCTS POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca BRIDGESTONE DIVERSIFIED PRODUCTS POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Operator maszyn - 44

    BRIDGESTONE DIVERSIFIED PRODUCTS POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Żarów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      obsługa pras wulkanizacyjnych

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: wykształcenie minimum podstawowe (zawodowe lub techniczne), doświadczenie w firmie produkcyjnej będzie dodatkowym atutem.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 186 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + premia za obecność 319zł + dodatek za pracę w systemie 4-brygadowym: 150 zł, + 150 zł za każdą s
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Operator maszyn - 721

    • Żarów
    • 3 086 zł / mies.

      Wymagania

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 086 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + premia za obecność 309zł + dodatek za pracę w systemie 4-brygadowym 150 zł + 60zł za każdą sobotę

Pracodawcy w Żarowie