Czy to Twoja firma?

MONIKA GODLEWSKA HIGHER praca

Żarów

Od momentu założenia w 2006 roku, MONIKA GODLEWSKA HIGHER nieustannie rozwija swoją działalność, aby sprostać wymaganiom dynamicznie zmieniającego się rynku. Nasza firma, z siedzibą w Żarowie, jest synonimem wszechstronności i zaangażowania w dostarczanie wysokiej jakości produktów i usług.

Nasza historia zaczyna się ponad dekadę temu, kiedy to z pasji do tworzenia i dążenia do doskonałości, postanowiliśmy wkroczyć na rynek z ofertą, która szybko zyskała uznanie klientów. Specjalizujemy się w sprzedaży detalicznej, która odbywa się zarówno za pośrednictwem domów sprzedaży wysyłkowej, jak i internetu, co pozwala nam dotrzeć do szerokiego grona odbiorców bez ograniczeń geograficznych.

Jesteśmy dumni z naszej produkcji konstrukcji metalowych i ich części, co świadczy o naszym zaangażowaniu w sektorze przemysłowym. Nasze produkty charakteryzują się nie tylko solidnością, ale i innowacyjnością, co pozwala nam na ciągłe doskonalenie i dostosowywanie oferty do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Rozumiemy również znaczenie widoczności w świecie cyfrowym, dlatego oferujemy usługi pośrednictwa w sprzedaży miejsca na cele reklamowe w mediach elektronicznych. Nasze doświadczenie w tej dziedzinie pozwala klientom skutecznie promować ich marki i produkty w przestrzeni internetowej.

Dodatkowo, rozszerzając nasze kompetencje, zapewniamy wynajem i dzierżawę maszyn oraz urządzeń budowlanych, co jest odpowiedzią na potrzeby branży budowlanej i inżynieryjnej. Dzięki temu nasza oferta jest kompleksowa i może sprostać różnorodnym wymaganiom naszych partnerów biznesowych.

W MONIKA GODLEWSKA HIGHER zawsze stawiamy na rozwój i innowacje, a nasze działania są podyktowane chęcią dostarczania produktów i usług najwyższej jakości. Mimo że nie możemy w tej chwili podzielić się szczegółami dotyczącymi naszej misji czy wartości, które przyświecają naszej codziennej pracy, możemy zapewnić, że każdy aspekt naszej działalności jest przesiąknięty dążeniem do doskonałości i zadowolenia klienta.

Zapraszamy do współpracy i poznania pełnej oferty MONIKA GODLEWSKA HIGHER, gdzie tradycja łączy się z nowoczesnością, a satysfakcja klienta jest naszym priorytetem.

MONIKA GODLEWSKA HIGHER najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna magazyn obsługa klienta / call center doradztwo / konsulting / audyt internet / e-commerce / nowe media

Oferty pracy MONIKA GODLEWSKA HIGHER

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MONIKA GODLEWSKA HIGHER

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa MONIKA GODLEWSKA HIGHER

Siedziba główna

MONIKA GODLEWSKA HIGHER poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
MONIKA GODLEWSKA HIGHER
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Poznań
  2. Wrocław
  3. Swidnica
  4. Swiebodzice
  5. Gdynia
  6. Sroda Śląska
  7. Zabrze

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca MONIKA GODLEWSKA HIGHER - oferty archiwalne

  • Asystent działu reklamacji - 1058

    • Żarów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      przyjmowanie i opisywanie zwrotów , ewidencja zwrotów, składanie reklamacji do przewoźników, pomoc w dziale reklamacji

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Inne wymagania: wykształcenie średnie, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pracownik działu reklamacji - 625

    • Żarów
    • 4 000 zł / mies.

      Rozpatrywanie reklamacji klentów, przygotowywanie pisemnych odpowiedzi na reklamacje klientów, prowadzenie ewidencji zwrotów, sporządzanie raportów i statystyk, monitorowanie obiegu oraz terminowości wyjaśnienia i opiniowania reklamacji, zapewnienie sprawnej obsługi klientów reklamacyjnych.

      Wymagania

      • Inne wymagania: wykształcenie minimum średnie, dyspozycyjność, komunikatywność, dobra znajomość komputera, zaangażowanie, zorganizowanie.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: docelowo umowa na czas nieokreślony

Pracodawcy w Żarowie