Czy to Twoja firma?

Zakład Produkcyjno-Handlowy Szewczyk Kazimierz praca

Żarnówka
Zakład Produkcyjno-Handlowy Szewczyk Kazimierz najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy Zakład Produkcyjno-Handlowy Szewczyk Kazimierz

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Zakład Produkcyjno-Handlowy Szewczyk Kazimierz

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Zakład Produkcyjno-Handlowy Szewczyk Kazimierz poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Zakład Produkcyjno-Handlowy Szewczyk Kazimierz - oferty archiwalne

  • Drwal / pilarz drzew

    Zakład Produkcyjno-Handlowy Szewczyk Kazimierz
    • Kłaj
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Prace przy pozyskiwaniu drewna, zrywka drewna, obsługa pilarki.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie, kurs pilarza

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną