Czy to Twoja firma?

Firma Handlowa Farbacol Dariusz Zbyryt praca

Zamość
Firma Handlowa Farbacol Dariusz Zbyryt najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy doradztwo / konsulting / audyt inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy Firma Handlowa Farbacol Dariusz Zbyryt

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Firma Handlowa Farbacol Dariusz Zbyryt

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma Handlowa Farbacol Dariusz Zbyryt poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Firma Handlowa Farbacol Dariusz Zbyryt - oferty archiwalne

  • Sprzedawca

    Firma Handlowa Farbacol Dariusz Zbyryt
    • Zamość
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Sprzedaż farb i lakierów, podłóg, paneli i drzwi.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: nie wymagane, komunikatywność z klientem, obsługa komputera
      • Inne wymagania: Mile widziana znajomość brażny wykończeniowej oraz asortymentu farb i lakierów, paneli i drzwi Doświadczenie zawodowe wymagane

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 8-16 lub 9-17
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Serwisant/sprzedawca

    • Zamość
    • 2 800 zł / mies.

      Wykonywanie napraw elektronarzędzi, myjek ciśnieniowych, kosiarek spalinowych itp., terminowa realizacja przydzielonych prac, obsługa podstawowych narzędzi i elektronarzędzi, dbałość o wysoką jakość świadczonych usług serwisowych, prowadzenie dokumentacji serwisowej, składanie zamówień na części do naprawianych sprzętów.

      Wymagania

      • Uprawnienia: Obsługa narzędzi spalinowych, komunikatywność, obsługa elektronarzędzi
      • Inne wymagania: Dbałość o wysoką jakość świadczonych usług serwisowych, Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

      Oferujemy

      • Opis wynagrodzenia: do uzgodnienia

Pracodawcy w Zamościu