Czy to Twoja firma?

VISTA CENTER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Zambrów
Działalność związana z wyszukiwaniem miejsc pracy
VISTA CENTER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
magazyn wytwórstwo / rzemiosło praca fizyczna

Oferty pracy VISTA CENTER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca VISTA CENTER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

VISTA CENTER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca VISTA CENTER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Robotnik magazynowy

    VISTA CENTER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Gdańsk
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      przyjmowanie i wydawanie towarów, sporządzanie raportów i rejestrowanie towarów, dbanie o porządek na terenie magazynu.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: minimum 3 miesiące doświadczenia na stanowisku robotnik magazynowy, chęć do pracy, sprawność fizyczna, dyspozycyjność.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN
  • Pracownik produkcji/ pomocnik operatora

    • Zambrów

      POMOC PRZY OBSŁUDZE MASZYN I URZĄDZEŃ DO PRODUKCJI TOREBEK FOLIOWYCH ORAZ PAPIEROWYCH.

      Wymagania

      • Inne wymagania: [Inne] : CHĘĆ DO PRACY, SPRAWNOŚĆ FIZYCZNA, PRACA W SYSTEMIE DWUZMIANOWYM W GODZINACH 6:00-14:00; 14:00-22:00

      Oferujemy

      • Opis wynagrodzenia: 40 godzin tygodniowo, praca dwuzmianowa
  • Rozbieracz-wykrawacz

    • Łukta
    • staż/praktyka

      rozbiór i wykrawanie tusz drobiowych

      Wymagania

      • Inne wymagania: [Inne] : chęć do pracy, sprawność fizyczna, umiejętność rozbioru i wykrawania tusz drobiowych, stan zdrowia odpowiadający pracy w warunkach obniżonej temperatury. Praca w godzinach 6:00-14:00; 14:00-22:00

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Zambrowie