AGROTECHNIK Ryszard Radwański

AGROTECHNIK Ryszard Radwański najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy AGROTECHNIK Ryszard Radwański

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca AGROTECHNIK Ryszard Radwański

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

AGROTECHNIK Ryszard Radwański poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca AGROTECHNIK Ryszard Radwański - oferty archiwalne

  • Przedstawiciel handlowy

    • Zambrów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      przedstawiciel handlowy w branży rolniczej

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), rolnicze
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B, *Obsługa komputera
      • Inne wymagania: znajomość branży rolniczej,

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 4 000 - 5 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Zambrowie