Czy to Twoja firma?

KOMENDA POWIATOWA POLICJI W ZAMBROWIE praca

Zambrów
KOMENDA POWIATOWA POLICJI W ZAMBROWIE najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Pracownik biurowy Zambrów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy KOMENDA POWIATOWA POLICJI W ZAMBROWIE

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca KOMENDA POWIATOWA POLICJI W ZAMBROWIE

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca KOMENDA POWIATOWA POLICJI W ZAMBROWIE - oferty archiwalne

  • Technik

    KOMENDA POWIATOWA POLICJI W ZAMBROWIE
    • Zambrów
    • umowa na zastępstwo
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      obsługa techniczna Zespołu Administracyjno-Gospodarczego. Organizowanie pracy związanej z obsługa interesantów w KPP w Zambrowie

      Wymagania

      • Inne wymagania: - umiejętność obsługi systemów komputerowych, komunikatywność

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Zambrowie