Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ

Oferty pracy Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej

PRACOWNIK SOCJALNY

Zawód: pracownik socjalny Rodzaj: umowa o pracę
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
Praca socialna oraz przeprowadzenie wywiadów środowiskowych, realizacja zadań zgodnie z ustawą o pomocy społecznej, ustawą o wspieraniu rodziny i sysremie ...
od 3700 zł
UoP brutto/mies.
Zakopane
29-09-2020
od 3700 zł

POZOSTALI PRACOWNICY WSPARCIA RODZINY, POMOCY SPOŁECZNEJ I PRACY SOCJALNEJ

Praca głównie w terenie (w domach klientów) wykonywanie czynności pielęgnacyjnych (m.i.n. pomoc w higienie osobistej, wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych- wiąże się ...
od 3000 zł
Zakopane
28-08-2020
od 3000 zł

Archiwalne ogłoszenia

Zawód: pracownik socjalny   |  Rodzaj: umowa o pracę
Zakopane
Szczegóły
Zakres obowiązków
praca socjalna oraz przeprowadzanie wywiadów środowiskowych, realizacja zadań zgodnie z ustawą o pomocy społecznej, ustawą o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej, ustawy o przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie
Wymagania
Zawody:
Socjolog
Wykształcenia:
wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia:
obsługa komputera
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE

Adres

ul. Jagiellońska 7
34-500 Zakopane
województwo małopolskie
powiat tatrzański
gmina Zakopane

Dodatkowe informacje

NIP: 7361065088
REGON: 00440436100000

Pracodawcy z miasta Zakopane