Czy to Twoja firma?

KOMENDA POWIATOWA POLICJI praca

Żagań
bezpieczeństwo państwa, porządek i bezp. publiczne
KOMENDA POWIATOWA POLICJI najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Służby mundurowe Żagań
- w kategoriach zawodowych:
sektor publiczny / służby mundurowe

Oferty pracy KOMENDA POWIATOWA POLICJI

Praca alert - powiadomienia

Praca KOMENDA POWIATOWA POLICJI

Praca KOMENDA POWIATOWA POLICJI - oferty archiwalne

  • Policjant służby prewencji (żagań, iłowa, szprotawa)

    KOMENDA POWIATOWA POLICJI
    • Żagań
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Obowiązki wynikające z zadań policji.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak, średnie zawodowe, brak, średnie zawodowe 4-letnie, brak
      • Inne wymagania: Kandydaci powinni posiadać polskie obywatelstwo, nieposzlakowaną opinię, być nie skazanym prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe, korzystać z pełni praw publicznych, posiadać zdolność fizyczną i psychiczną do służby w formacjach uzbrojonych, podległych szczególnej dyscyplinie służbowej, której gotów jest się podporządkować, dawać rękojmię zachowania tajemnicy stosownie do wymogów określonych w przepisach o ochronie informacji niejawnych, osoby podlegające kwalifikacji wojskowej powinny posiadać uregulowany stosunek do służby wojskowej.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 330 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Miejsce pracy: KPP w Żaganiu, KP Iłowa, KP Szprotawa Wynagrodzenie 4.330 zł (brutto)
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Żaganiu