Czy to Twoja firma?

SĄD REJONOWY W ŻAGANIU praca

Żagań
SĄD REJONOWY W ŻAGANIU
SĄD REJONOWY W ŻAGANIU najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
prawo i administracja państwowa praca fizyczna

Oferty pracy SĄD REJONOWY W ŻAGANIU

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SĄD REJONOWY W ŻAGANIU

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

SĄD REJONOWY W ŻAGANIU poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca SĄD REJONOWY W ŻAGANIU - oferty archiwalne

  • Sekretarz sądowy

    • Żagań
    • umowa na zastępstwo
    • pełny etat
    • 3 000 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      protokołowanie na rozporawach i posiedzeniach, wykonywanie zarządzeń sędziów, referendarzy, rozpisywanie terminów rozpraw, archiwizowanie akt spraw zakończonych

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Inne wymagania: biegła umiejętność pisania na komputerze Wykształcenie średni z maturą

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Żaganiu