Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - Marta Gubernat Firma Usługowa

Oferty pracy Marta Gubernat Firma Usługowa

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Archiwalne ogłoszenia

PRACOWNIK FIZYCZNY (O)
Zawód: pracownik fizyczny   |  Rodzaj: inna
Kraków
Szczegóły
Zakres obowiązków
prace przy wycince drzewa (ciężka praca fizyczna), obsługa piły, porządkowanie gałęzi
Wymagania
Wykształcenia:
brak lub niepełne podstawowe, brak
Inne wymagania:
Brak wymagań. Zakres obowiązków: prace przy wycince drzewa (ciężka praca fizyczna), obsługa piły, porządkowanie gałęzi. Praca w Krakowie (dojazd zapewniony - wyjazd i powrót w tym samym dniu), na jedną zmianę, od pon. do sob. w godz.: 7.00-15.00. Praca na umowę zlecenie przez okres miesiąca; wynagrodzenie: 17 zł/h brutto. Kontakt: Marta Gubernat Firma Usługowa; wcześniejszy kontakt tel.: 882 603 472.
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
Marta Gubernat Firma Usługowa
33-140 Zaczarnie

Pracodawcy z miasta Zaczarnie