EUGENIUSZ WSZOŁEK LAKIERNIA PROSZKOWA EKO ELEKTRO LAK E. WSZOŁEK

EUGENIUSZ WSZOŁEK LAKIERNIA PROSZKOWA EKO ELEKTRO LAK E. WSZOŁEK najczęściej poszukuje kandydatów
na stanowiskach:
Lakiernik Zabrze
w kategoriach zawodowych:
motoryzacja

Oferty pracy EUGENIUSZ WSZOŁEK LAKIERNIA PROSZKOWA EKO ELEKTRO LAK E. WSZOŁEK

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca EUGENIUSZ WSZOŁEK LAKIERNIA PROSZKOWA EKO ELEKTRO LAK E. WSZOŁEK

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca EUGENIUSZ WSZOŁEK LAKIERNIA PROSZKOWA EKO ELEKTRO LAK E. WSZOŁEK - oferty archiwalne

  • Lakiernik

    • Zabrze
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Przygotowywanie detali do lakierowania i lakierowanie. Wymagany dobry wzrok (osoba nie może nosić okularów). 6 godzin pracy (godziny pracy do uzgodnienia).
      Dla osoby z kwalifikacjami praca na umowę o pracę na 3/4 etatu, dla osoby do przyuczenia praca na umowę zlecenie.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: dobry wzrok (osoba nie może nosić okularów), dokładność, solidność w pracy. Mile widziana osoba z doświadczeniem w zawodzie lub do przyuczenia do zawodu lakiernika.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 25 - 30 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 30zł brutto/godz. - umowa o pracę 25zł brutto/godz. - umowa zlecenie

Pracodawcy w Zabrzu