Czy to Twoja firma?

JANINA SINEK ŻŁOBEK SPOŁECZNY NR 1 praca

Zabrze
JANINA SINEK ŻŁOBEK SPOŁECZNY NR 1 najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Opiekun Zabrze
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy JANINA SINEK ŻŁOBEK SPOŁECZNY NR 1

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca JANINA SINEK ŻŁOBEK SPOŁECZNY NR 1

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca JANINA SINEK ŻŁOBEK SPOŁECZNY NR 1 - oferty archiwalne

  • Opiekunka dziecięca

    JANINA SINEK ŻŁOBEK SPOŁECZNY NR 1
    • Zabrze
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Praca z dziećmi od 1 do 3 lat, pomoc przy potrzebach fizjologicznych, karmieniu, organizowanie zajęć, zabawa z dziećmi, dbanie o bezpieczeństwo dzieci.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Opiekun w żłobku lub klubie dziecięcym, książeczka sanepidowska
      • Inne wymagania: wykształcenie średnie kierunkowe lub średnie + kursy opiekuna dziecięcego, umiejętność nawiązywania kontaktu z małymi dziećmi, umiejętność zabawiania małych dzieci, książeczka sanepidowska, mile widziane doświadczenie w zawodzie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Zabrzu