Czy to Twoja firma?

INSTALGEO Usługi Projektowo-Wykonawcze i Geodezyjne Michał Bronkowski praca

Zabrze
INSTALGEO Usługi Projektowo-Wykonawcze i Geodezyjne Michał Bronkowski najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Geodeta Zabrze
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy INSTALGEO Usługi Projektowo-Wykonawcze i Geodezyjne Michał Bronkowski

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca INSTALGEO Usługi Projektowo-Wykonawcze i Geodezyjne Michał Bronkowski

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca INSTALGEO Usługi Projektowo-Wykonawcze i Geodezyjne Michał Bronkowski - oferty archiwalne

  • Asystent geodety

    INSTALGEO Usługi Projektowo-Wykonawcze i Geodezyjne Michał Bronkowski
    • Zabrze
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Wykonywanie prac kameralnych. Praca w terenie, pomiary powykonawcze, składanie map do celów projektowych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, inne
      • Uprawnienia: obsługa autocad
      • Inne wymagania: wykształcenie: absolwent technikum geodezyjnego lub absolwent studiów geodezyjnych, geograficznych, znajomość programów AutoCad (z nakładką SG), WinKalk, C-GEO, obsługa sprzętu geodezyjnego (GPS, niwelator, tachimetr), mile widziane prawo jazdy kat. B, mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 421,9 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 2500zł netto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Zabrzu