Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - LOGSTOR POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Jesteśmy skandynawskim koncernem, będącym światowym liderem w produkcji systemów rur preizolowanych dla ciepłownictwa. W Polsce zatrudniamy ponad 600 pracowników w czterech zakładach produkcyjnych. W naszym zespole cenimy ludzi, zachęcamy ich do otwartości, szanujemy różnorodność oraz promujemy kreatywność.

Oferty pracy Logstor

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Archiwalne ogłoszenia

Elektromechanik Utrzymania Ruchu
Zawód: elektromechanik   |  Rodzaj: umowa o pracę
Zabrze
Szczegóły
Zakres obowiązków

  • diagnostyka i naprawa maszyn oraz instalacji technologicznych,
  • konserwacja i okresowe przeglądy maszyn oraz urządzeń zgodnie z harmonogramem,
  • modyfikacja maszyn,
  • zapewnienie odpowiedniego poziomu jakości i bezpieczeństwa wykonywanych prac,
  • prowadzenie wymaganej dokumentacji (raportowanie).
Wymagania
  • wykształcenie techniczne, preferowany kierunek Mechanik, Mechatronik, Elektryk,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • praktyczna znajomość zagadnień z zakresu elektryki, pneumatyki i hydrauliki,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego i/lub schematów elektrycznych,
  • podstawowa znajomość obsługi komputera – MS Office,
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym,
  • umiejętność pracy pod presją czasu i samodzielnego podejmowania decyzji,
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnienia z grupy SEP oraz wiedza z zakresu automatyki.

Adres

ul. Handlowa 1
41-807 Zabrze
województwo śląskie
powiat Zabrze
gmina Zabrze

Dodatkowe informacje

NIP: 6482682052
REGON: 241023780
KRS: 0000315303

Dyrektor generalny

Rafał Wyszomirski
Data wpisu do Rejestru Przedsiębiorców: 09-10-2008
Źródło: GUS, KRS

Pracodawcy z miasta Zabrze