Czy to Twoja firma?

ELEKTROBUD GRZEGORZ TEICHMAN praca

Zabrze
ELEKTROBUD GRZEGORZ TEICHMAN najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Elektryk Zabrze
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy ELEKTROBUD GRZEGORZ TEICHMAN

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ELEKTROBUD GRZEGORZ TEICHMAN

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca ELEKTROBUD GRZEGORZ TEICHMAN - oferty archiwalne

  • Elektryk- elektromonter

    ELEKTROBUD GRZEGORZ TEICHMAN
    • Zabrze
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Prace związane z budową i remontami instalacji elektrycznej w budownictwie mieszkalnym , umiejętność pracy w zespole.
      Miejsce pracy: Zabrze i okolice.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Szkolenie z zakresu uprawnień SEP
      • Inne wymagania: wykształcenie zawodowe, szkolenie z zakresu uprawnień SEP grupa1,1 rok doświadczenia

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: - wynagrodzenie od 3000 brutto w zależności od umiejętności na stanowisku pracy
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Zabrzu