NMC Polska Sp. z o.o

Czy to Twoja firma?

NMC Polska sp. z o.o. praca

Zabrze

NMC Polska jest częścią Grupy NMC wiodącego europejskiego producenta pianek syntetycznych

NMC Polska powstała w 1998 roku w Zabrzu i od tego czasu systematycznie się rozwija, w 2018 roku Zarząd NMC zdecydował o rozbudowie zakładu w zabrzańskiej KSSE.

Miejsce pracy: Zabrze, strefa ekonomiczna

NMC Polska Sp. z o.o najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna inżynieria / technologia / technika sprzedaż / zakupy magazyn badania i rozwój

Oferty pracy NMC Polska Sp. z o.o

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca NMC Polska Sp. z o.o

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa NMC Polska Sp. z o.o

Siedziba główna

NMC Polska Sp. z o.o poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca NMC Polska Sp. z o.o - oferty archiwalne

  • Elektryk w Dziale Utrzymania Ruchu

    • Zabrze
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Twój zakres obowiązków

      • Wykonywanie prac prewencyjnych i remontowych maszyn i urządzeń
      • Diagnozowanie, ocena i usuwanie bieżących awarii oraz usterek technicznych
      • Wdrażanie usprawnień maszyn w obszarze objętym działaniem i modernizowanie maszyn i urządzeń
      • Wspieranie produkcji w zakresie obsługi, konfiguracji i uruchamiania parku maszynowego
      • Dbałość o prawidłowe funkcjonowanie infrastruktury obiektowej
      • Nadzorowanie wszelkich zewnętrznych prac naprawczych i serwisowych

      Wymagania pracodawcy

      • Wykształcenie techniczne preferowane kierunki elektryka, automatyka, mechatronika itp.
      • Minimum 2 lata doświadczenia w dziale UR w firmie produkcyjnej
      • Znajomość programów takich jak WinCC, TIA Portal
      • Umiejętność parametryzowania przemienników Lenze przy pomocy Engeeniering Tool
      • Uprawnienia SEP G1 do 1 kV Eksploatacja / Dozorowe
      • Bardzo dobra znajomość analizy schematów elektrycznych i dokumentacji technicznej

      Mile widziane

      • Komunikatywna znajomość języka angielskiego - czytanie dokumentacji technicznej, sporadyczny kontakt z firmami zewnętrznymi np. serwis maszyn

      Pracodawca oferuje

      • Stabilność i bezpieczeństwo - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, a już po 3 miesiącach umowa na czas nieokreślony
      • Benefity - pakiet socjalny (wczasy pod gruszą, premie świąteczne)
      • Otwartość na kreatywność i realizację własnych pomysłów
      • Bardzo duże możliwości rozwoju w strukturach firmy - bazujemy na rekrutacjach wewnętrznych
      • Możliwość rozpoczęcia pracy “od zaraz”
      • Wsparcie na każdym etapie wdrożenia przez doświadczonego pracownika
      • Pracę w rozwijającej się firmie o zasięgu europejskim, lidera na rynku polskim w swojej branży - w przeciągu ostatnich kilku lat uruchomiliśmy nowa halę produkcyjną oraz magazyn

      Benefity

      • dofinansowanie szkoleń i kursów
      • ubezpieczenie na życie
      • parking dla pracowników

      Etapy rekrutacji

      Mamy tylko trzy etapy rekrutacji!

      I etap: aplikacja poprzez przesłanie swojego zgłoszenia do nas,

      II etap: krótka rozmowa telefoniczna,

      III etap: rozmowa bezpośrednio w naszej siedzibie i decyzja!

      NMC POLSKA sp. z o.o.

      nmc Polska jest częścią Grupy nmc wiodącego europejskiego producenta pianek syntetycznych. Oddział w Zabrzu produkuje izolacje ze spienionego polietylenu oraz kauczuku.

      "Comfort and protection for a better life"

Pracodawcy w Zabrzu