Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - HELIO S.A.

HELIO S.A. to firma o stabilnej sytuacji oraz renomie budowanej przez dziesięciolecia. Od samego początku naszym największym kapitałem byli nasi pracownicy. Za każdym naszym produktem stoją nasze zespoły i ich praca. To dzięki ich zaangażowaniu, wiedzy i pracy zespołowej możemy stale się rozwijać. Ważna jest dla nas przyjazna i dobra atmosfera pracy. Sprawdziliśmy, że różnorodność w zespołach pozwala naszym pracownikom rozwijać się tj. poszerzać swoje kompetencje, zdobywać cenne doświadczenie zawodowe. Wierzymy, że rozwój naszych pracowników jest rozwojem naszej firmy i naszych produktów.

JAKOŚĆ, RZETELNOŚĆ i UCZCIWOŚĆ to zasady jakimi się kierujemy w naszym biznesie.

Oferty pracy HELIO S.A.

HELIO S.A.

Operator/(ka) Maszyn Produkcyjnych

HELIO S.A.
HELIO S.A.
Operator maszyn umowa o pracę
Obowiązki: Obsługa maszyn zgodnie z instrukcjami obsługi stanowiskowej Kontrola wyrobów, korygowanie ustawień Przygotowanie maszyny i materiału zgodnie z planem produkcji Optymalizacja procesu i minimalizacji ...

POLECANA
Brochów
20-09-2021 POLECANA
HELIO S.A.
05-083 Zaborów
Stołeczna 26

Pracodawcy z miasta Zaborów