Czy to Twoja firma?

Zakład Piekarniczo Cukierniczy MALINKA Mariusz Czosnyka praca

Żabno
Zakład Piekarniczo Cukierniczy MALINKA Mariusz Czosnyka najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kierowca Żabno
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy Zakład Piekarniczo Cukierniczy MALINKA Mariusz Czosnyka

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Zakład Piekarniczo Cukierniczy MALINKA Mariusz Czosnyka

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Zakład Piekarniczo Cukierniczy MALINKA Mariusz Czosnyka - oferty archiwalne

  • Kierowca kat.b (o)

    Zakład Piekarniczo Cukierniczy MALINKA Mariusz Czosnyka
    • Żabno
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      rozwożenie pieczywa

      Wymagania

      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: prawo jazdy kat. B, mile widziana książeczka dla celów sanitarno-epidemiologicznych, Wykształcenie bez znaczenia. rozwożenie pieczywa w Łęgu Tarnowskim i okolicy, punktualność, chęci do pracy, dyspozycyjność. Praca na terenie powiatu tarnowskiego i dąbrowskiego, na jedną zmianę od poniedziałku do soboty w godz. 6:00-14:00, wynagrodzenie 3 490 zł brutto + premia. Kontakt: Zakład Piekarniczo Cukierniczy MALINKA Mariusz Czosnyka, ul. Tarnowska 56, 33-240 Żabno, tel.: 604 784 411.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto+ premia
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Żabnie