Czy to Twoja firma?

JOANNA SZEMELAK FIRMA USŁUGOWA praca

Ząbkowice Śląskie
Wynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń budowlanych
JOANNA SZEMELAK FIRMA USŁUGOWA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż

Oferty pracy JOANNA SZEMELAK FIRMA USŁUGOWA

Praca alert - powiadomienia

Praca JOANNA SZEMELAK FIRMA USŁUGOWA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca JOANNA SZEMELAK FIRMA USŁUGOWA - oferty archiwalne

  • Pracownik dociepleń budynków

    JOANNA SZEMELAK FIRMA USŁUGOWA
    • Ząbkowice Śląskie
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      W ZAWODZIE
      PRACA WOJEWÓDZTWO DOLNOŚLĄSKIE

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Uprawnienia: OSOBA SILNA FIZYCZNE, PREDYSPOZYCJE DO WYKONYWANIA PRACY NA TYM STANOWISKU, sprawność fizyczna, UMIEJĘTNOŚĆI W ZAWODZIE
      • Inne wymagania: doświadczenie zawodowe mile widziane

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 32 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 8.00-16.00 netto 25zł/h PRACODAWCA ZAPEWNIA DOWÓZ DO PRACY Z ZĄBKOWIC ŚL. OK. 6 00 MOŻLIWOŚĆ NADGODZ
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

      W ZAWODZIE

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Uprawnienia: UMIEJĘTNOŚĆI W ZAWODZIE, sprawność fizyczna, OSOBA SILNA FIZYCZNE

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 4 839,28 - 5 548,95 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 8.00-16.00 PRACODAWCA ZAPEWNIA DOWÓZ DO PRACY Z ZĄBKOWIC ŚL. OK. 6 30 MOŻLIWOŚĆ NADGODZIN WYNAGRODZE
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Ząbkowicach Śląskich