Czy to Twoja firma?

Firma Handlowo Usługowa Auto Serwis Przemysław Fijał praca

Ząbkowice Śląskie

Witajcie, jesteśmy FHU Auto Serwis Przemysław Fijał, Waszym zaufanym partnerem w dziedzinie motoryzacji, zlokalizowanym w sercu Ząbkowic Śląskich. Nasza specjalność to naprawy pomp, wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy Diesla, ale to tylko początek tego, co mamy do zaoferowania. Jesteśmy dumni z tego, że możemy zapewnić pełen zakres usług serwisowych i naprawczych dla samochodów osobowych oraz dostawczych do 3,5 tony.

Nasza oferta to nie tylko mechanika. Zajmujemy się również elektryką i elektroniką samochodową, przeglądami, diagnostyką, a także naprawami układów hamulcowych, serwisem akumulatorów, wymianą olejów i filtrów, naprawą silników, zawieszeń i układów napędowych, a także naprawą skrzyń biegów i układów wydechowych. Wszystko to wykonujemy z dbałością o najwyższą jakość, bo Wasze bezpieczeństwo i zadowolenie są dla nas najważniejsze.

Rozumiemy, jak ważny jest dla Was samochód - to nie tylko środek transportu, ale część Waszego codziennego życia. Dlatego do każdej naprawy i serwisu podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, wykorzystując nasze doświadczenie i wiedzę techniczną, aby zapewnić najlepsze możliwe rozwiązania. Nasz zespół to grupa wykwalifikowanych specjalistów, którzy nieustannie doskonalą swoje umiejętności, aby sprostać nawet najbardziej wymagającym zadaniom.

W FHU Auto Serwis Przemysław Fijał wierzymy, że kluczem do sukcesu jest ciągłe dążenie do doskonałości. Dlatego każdego dnia staramy się być lepsi, oferując usługi, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Zapraszamy do odwiedzenia naszego serwisu, gdzie z pasją i profesjonalizmem zajmiemy się Waszymi pojazdami. Razem zadbajmy o to, aby każda podróż była bezpieczna i komfortowa.

Firma Handlowo Usługowa Auto Serwis Przemysław Fijał najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
motoryzacja budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy Firma Handlowo Usługowa Auto Serwis Przemysław Fijał

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Firma Handlowo Usługowa Auto Serwis Przemysław Fijał

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Blacharz

    Humanus Personalservice GmbH
    • Niemcy
    • umowa o pracę
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • 12 000-16 000 zł / mies.
    Polecana
    Dodana
  • Lakiernik

    • Niemcy
    • 12 000-15 000 zł / mies.
    Polecana
    Dodana
  • Mechanik Samochodowy

    TR SERWIS TOMASZ GAWRYŁOW
    • Wrocław
    • запрошуємо працівників з України
    Dodana

Mapa Firma Handlowo Usługowa Auto Serwis Przemysław Fijał

Siedziba główna w Ząbkowicach Śląskich

Firma Handlowo Usługowa Auto Serwis Przemysław Fijał poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Firma Handlowo Usługowa Auto Serwis Przemysław Fijał - oferty archiwalne

  • Wulkanizator

    Firma Handlowo Usługowa Auto Serwis Przemysław Fijał
    • Ząbkowice Śląskie
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      W ZAWODZIE.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Uprawnienia: PREDYSPOZYCJE DO WYKONYWANIA PRACY NA TYM STANOWISKU, prawo jazdy kat B, Umiejętności w zawodzie
      • Inne wymagania: DOŚWIADCZENIE MILE WIDZIANE

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 8 00- 16 00
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Ząbkowicach Śląskich