Czy to Twoja firma?

GMINNA SPÓŁDZIELNIA SAMOPOMOC CHŁOPSKA W ZĄBKOWICACH ŚL. praca

Ząbkowice Śląskie
SPRZEDAŻ DETALICZNA W NIE WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH Z PRZEWAGĄ ŻYWNOŚCI,NAPOJÓW I WYROBÓW TYTONIOWYCH
GMINNA SPÓŁDZIELNIA SAMOPOMOC CHŁOPSKA W ZĄBKOWICACH ŚL. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy GMINNA SPÓŁDZIELNIA SAMOPOMOC CHŁOPSKA W ZĄBKOWICACH ŚL.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca GMINNA SPÓŁDZIELNIA SAMOPOMOC CHŁOPSKA W ZĄBKOWICACH ŚL.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca GMINNA SPÓŁDZIELNIA SAMOPOMOC CHŁOPSKA W ZĄBKOWICACH ŚL. - oferty archiwalne

  • Sprzedawca

    GMINNA SPÓŁDZIELNIA SAMOPOMOC CHŁOPSKA W ZĄBKOWICACH ŚL.
    • Ząbkowice Śląskie
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      SPRZEDAŻ MEBLI. PRZENOSZENIE DO SAMOCHODU
      ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ WYBORU UMOWY (UMOWA O PRACĘ LUB UMOWA ZLECENIE)

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Uprawnienia: sprawność fizyczna, OSOBA SILNA FIZYCZNE, obsługa komputera, KURS PRAWA JAZDY B, PREDYSPOZYCJE DO WYKONYWANIA PRACY NA TYM STANOWISKU

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 9 00 - 17 00
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Ząbkowicach Śląskich