Krzysztof Stryjak Sklep Wielobranżowy

sklep wielobranżowy
Krzysztof Stryjak Sklep Wielobranżowy najczęściej poszukuje kandydatów
na stanowiskach:
Sprzedawca Zabierzów
w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Krzysztof Stryjak Sklep Wielobranżowy

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Krzysztof Stryjak Sklep Wielobranżowy

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Krzysztof Stryjak Sklep Wielobranżowy - oferty archiwalne

  • Sprzedawca

    • Zabierzów
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Dokładanie towaru, obsługa klienta, prace porządkowe i inne związane z bieżącą obsługą sklepu

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych
      • Inne wymagania: wykształcenie dowolne, zaświadczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych (tzw. książeczka sanepidowska) miejsce pracy: ul. Kolejowa 22, 32-080 Zabierzów oraz ul. Krakowska 24, 32-089 Bębło 154h/msc.; praca na dwie zmiany w godz. 06.00-14.00 oraz 13.30-21.30

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN
      • Opis wynagrodzenia: praca na dwie zmiany 06.00-14.00 i 13.30-21.30

Pracodawcy w Zabierzowie