Czy to Twoja firma?

QUAD/GRAPHICS EUROPE SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA praca

Wyszków
pozostałe drukarnie
QUAD/GRAPHICS EUROPE SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Grafik Wyszków
- w kategoriach zawodowych:
grafika i fotografia

Oferty pracy QUAD/GRAPHICS EUROPE SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca QUAD/GRAPHICS EUROPE SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA

Praca QUAD/GRAPHICS EUROPE SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA - oferty archiwalne

  • Starszy specjalista obsługi procesów

    QUAD/GRAPHICS EUROPE SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA
    • Gdańsk
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Odzyskiwanie cyfrowych plików multimedialnych z systemów korporacyjnych, przeprowadzanie kontroli jakości tych plików, opartej na szczegółowej specyfikacji. Identyfikacja defektów na plikach cyfrowych. Kontakt z klientem zewnętrznym i wewnętrznym (także zagranicznym) – odpisywanie na e-maile klienta, kontakt telefoniczny w nagłych przypadkach.
      Wsparcie klienta w obsłudze procesów prepress oraz budowanie dobrych relacji biznesowych.
      Zarządzanie plikami klienta – używanie odpowiednich
      skryptów skalujących, procesowanie plików za pomocą aplikacji wewnętrznych.
      Przygotowywanie plików klienta do druku
      Wychwytywanie błędów w plikach klienta
      Udostępnianie plików on-line dla klienta
      Wysyłanie zweryfikowanej pracy do druku zgodnie z wymogami technicznymi.
      Wystawianie faktur za zrealizowane usługi.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Uprawnienia: Obsługa klienta - słownictwo branżowe w języku angielskim, dobra znajomość pakietu MS Office
      • Inne wymagania: Podstawowa obsługa programów graficznych, doświadczenie w przygotowywaniu procesów druku offsetowego.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Wyszkowie