Czy to Twoja firma?

GRANIT WYSZKÓW ARTUR JECHNA praca

Wyszków
sprzedaż hurtowa
GRANIT WYSZKÓW ARTUR JECHNA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy GRANIT WYSZKÓW ARTUR JECHNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca GRANIT WYSZKÓW ARTUR JECHNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca GRANIT WYSZKÓW ARTUR JECHNA - oferty archiwalne

  • Pomocnik kamieniarza

    GRANIT WYSZKÓW ARTUR JECHNA
    • Wyszków
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Montaż, demontaż nagrobków, montaż blatów granitowych, schodów (do przyuczenia). Pierwsza umowa na okres próbny. Prace są wykonywane na terenie Wyszkowa i okolic w godz. 7-17.

      Wymagania

      • Inne wymagania: chęć do pracy, stan zdrowia umożliwiający dźwiganie np. 30-40 kg (kilka osób)

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 24 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + premia
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Pracodawcy w Wyszkowie