Krzysztof Stodolny Agencja Ochrony Szwadron

Bezpieczeństwo państwa, porządek i bezpieczeństwo publiczne
Krzysztof Stodolny Agencja Ochrony Szwadron najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna produkcja / przemysł magazyn administracja biurowa / praca biurowa wytwórstwo / rzemiosło

Oferty pracy Krzysztof Stodolny Agencja Ochrony Szwadron

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Krzysztof Stodolny Agencja Ochrony Szwadron

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Krzysztof Stodolny Agencja Ochrony Szwadron

Siedziba główna

Krzysztof Stodolny Agencja Ochrony Szwadron poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Dane firmowe i kontaktowe - Krzysztof Stodolny Agencja Ochrony Szwadron

Pełna nazwa
Krzysztof Stodolny AGENCJA OCHRONY "SZWADRON" w spadku
Adres rejestrowy
Smardowska 8D 63-421 Wysocko Małe
NIP
6221300577
REGON
300170394
Forma prawna
jednostka fizyczna (os. fizyczna prowadząca działalność gospodarczą)
Rozpoczęcie wykonywania działalności gospodarczej
01.01.2006
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNY

Profil działalności - kody PKD

Rolnictwo, leśnictwo, łowiectwo i rybactwo

  • 01.49.Z Chów i hodowla pozostałych zwierząt

Przetwórstwo przemysłowe

  • 10.11.Z Przetwarzanie i konserwowanie mięsa, z wyłączeniem mięsa z drobiu
  • 10.12.Z Przetwarzanie i konserwowanie mięsa z drobiu
  • 10.13.Z Produkcja wyrobów z mięsa, włączając wyroby z mięsa drobiowego
  • 10.39.Z Pozostałe przetwarzanie i konserwowanie owoców i warzyw
  • 10.91.Z Produkcja gotowej paszy dla zwierząt gospodarskich

Budownictwo

  • 41.10.Z Realizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynków
  • 41.20.Z Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych
  • 43.99.Z Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane

Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle

  • 46.33.Z Sprzedaż hurtowa mleka, wyrobów mleczarskich, jaj, olejów i tłuszczów jadalnych
  • 47.11.Z Sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach z przewagą żywności, napojów i wyrobów tytoniowych
  • 47.19.Z Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach
  • 47.21.Z Sprzedaż detaliczna owoców i warzyw prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach
  • 47.22.Z Sprzedaż detaliczna mięsa i wyrobów z mięsa prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach

Działalność związana z zakwaterowaniem i usługami gastronomicznymi

  • 55.10.Z Hotele i podobne obiekty zakwaterowania
  • 55.20.Z Obiekty noclegowe turystyczne i miejsca krótkotrwałego zakwaterowania
  • 55.90.Z Pozostałe zakwaterowanie
  • 56.10.A Restauracje i inne stałe placówki gastronomiczne
  • 56.10.B Ruchome placówki gastronomiczne

Informacja i komunikacja

  • 62.01.Z Działalność związana z oprogramowaniem
  • 62.02.Z Działalność związana z doradztwem w zakresie informatyki
  • 62.03.Z Działalność związana z zarządzaniem urządzeniami informatycznymi
  • 62.09.Z Pozostała działalność usługowa w zakresie technologii informatycznych i komputerowych

Działalność finansowa i ubezpieczeniowa

  • 64.92.Z Pozostałe formy udzielania kredytów

Działalność związana z obsługą rynku nieruchomości

  • 68.20.Z Wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi

Działalność profesjonalna, naukowa i techniczna

  • 69.20.Z Działalność rachunkowo-księgowa; doradztwo podatkowe
  • 70.21.Z Stosunki międzyludzkie (public relations) i komunikacja
  • 70.22.Z Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania
  • 73.11.Z Działalność agencji reklamowych
  • 73.12.B Pośrednictwo w sprzedaży miejsca na cele reklamowe w mediach drukowanych

Działalność w zakresie usług administrowania i działalność wspierająca

  • 78.10.Z Działalność związana z wyszukiwaniem miejsc pracy i pozyskiwaniem pracowników
  • 78.20.Z Działalność agencji pracy tymczasowej
  • 78.30.Z Pozostała działalność związana z udostępnianiem pracowników
  • 80.10.Z Działalność ochroniarska, z wyłączeniem obsługi systemów bezpieczeństwa
  • 80.20.Z Działalność ochroniarska w zakresie obsługi systemów bezpieczeństwa

Edukacja

  • 85.59.B Pozostałe pozaszkolne formy edukacji, gdzie indziej niesklasyfikowane

Pozostała działalność usługowa

  • 95.11.Z Naprawa i konserwacja komputerów i urządzeń peryferyjnych
  • 95.24.Z Naprawa i konserwacja mebli i wyposażenia domowego

Uprawnienia

  • 2005-12-29, 2025-12-29, Koncesja na wykonywanie usług ochrony osób i mienia w formie bezpośredniej ochrony fizycznej, Ministerstwo Spraw Wewnętrznych Warszawa
  • 2014-04-08, Rejestr podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia, Wpis Marszałka Woj.Wielkopolskiego, Rejestr agencji zatrudnienia
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Opinie o firmie Krzysztof Stodolny Agencja Ochrony Szwadron

5

Na podstawie 1 ocena z Google.

Ром Андрущенко

rok temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 08.03.2024

Praca Krzysztof Stodolny Agencja Ochrony Szwadron - oferty archiwalne

  • Sprzątająca

    • Ostrzeszów
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Sprzątanie pomieszczeń.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN