Czy to Twoja firma?

Colian Sp. z o.o. w Opatówku Oddział w Wykrotach praca

Wykroty
Colian Sp. z o.o. w Opatówku Oddział w Wykrotach najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Operator maszyn Wykroty
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy Colian Sp. z o.o. w Opatówku Oddział w Wykrotach

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Colian Sp. z o.o. w Opatówku Oddział w Wykrotach

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Colian Sp. z o.o. w Opatówku Oddział w Wykrotach - oferty archiwalne

  • Pracownik produkcji - operator maszyn

    Colian Sp. z o.o. w Opatówku Oddział w Wykrotach
    • Wykroty
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Obsługa maszyn i urządzeń na stanowisku produkcyjnym niezbędna do właściwej realizacji powierzonych prac i zadań. Kontrola i regulacja parametrów maszyn i urządzeń w celu zapewnienia ilościowej i jakościowej realizacji produkcji. Utrzymywania stanowiska oraz podręcznego sprzętu w czystości.
      Pracodawca oferuje: Możliwość rozwoju zawodowego, Prywatną Opiekę Medyczną, Ubezpieczenia grupowe, Pracowniczy Program Emerytalny, ZFŚS.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Inne wymagania: Wykształcenie średnie zawodowe, minimum 1 rok doświadczenia.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 200 PLN
      • Opis wynagrodzenia: od 3200 zł brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Wykrotach