Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - Szkoła Podstawowa imienia Tadeusza Kościuszki w Wykrotach

Oferty pracy Szkoła Podstawowa imienia Tadeusza Kościuszki w Wykrotach

NAUCZYCIEL JĘZYKA POLSKIEGO

Zawód: nauczyciel Rodzaj: umowa o pracę
Szkoła Podstawowa imienia Tadeusza Kościuszki w Wykrotach
Praca na stanowisku nauczyciela języka polskiego. 10/18 etaru. Praca z uczniami klas IV-VIII. Miejsce wykonywania pracy Szkoła Podstawowa im. Tadeusza ...
1638-2448 zł
UoP brutto/mies.
Wykroty
01-12-2020

Archiwalne ogłoszenia

SEKRETARKA
Zawód: sekretarz/sekretarka   |  Rodzaj: praca tymczasowa
Wykroty
Szczegóły
Zakres obowiązków
Prowadzenie dokumentacji sekretariatu zgodnie z obowiązującymi przepisami. Proponowane wynagrodzenie 2920 zł + dodatek stażowy.
Wymagania
Wykształcenia:
wyższe (w tym licencjat), brak
Inne wymagania:
Wykształcenie wyższe, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, umiejętność obsługi urządzeń biurowych: telefon, fax, skaner, kserokopiarka, biegła znajomość obsługi programów komputerowych: MS Office, EXCEL.
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
59-730 Wykroty
Główna 108

Pracodawcy z miasta Wykroty