Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - Agencja Pracy Tymczasowej Łowcy Pracy Sp. z o.o.

Oferty pracy Agencja Pracy Tymczasowej Łowcy Pracy Sp. z o.o.

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Archiwalne ogłoszenia

OPERATOR/KA SZWALNI
Zawód: krawiec   |  Rodzaj: umowa o pracę
Wykroty
Szczegóły
Zakres obowiązków
Obsługa maszyny szyjącej, szycie poszyć samochodowych, czynności manualne, praca stojąca - 8 godzin, zatrudnienie w ramach umowy o pracę tymczasową z możliwością późniejszego zatrudnienia w firmie, praca w systemie dwuzmianowym.
Proponowane wynagrodzenie - płaca zasadnicza 2850 zł brutto + premia frekwencyjna 400 zł brutto+ dodatek za dojazd max 200 zł brutto w zależności od miejsca zamieszkania.
Wymagania
Wykształcenia:
podstawowe, brak
Inne wymagania:
Pracodawca przeprowadza szkolenie dla nowych pracowników, wymagane zdolności manualne, dobry wzrok, dokładność, umiejętności pracy w zespole, chęci do pracy, sumienność.
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
Agencja Pracy Tymczasowej Łowcy Pracy Sp. z o.o.
59-730 Wykroty

Pracodawcy z miasta Wykroty